Facebook yazarlar için geliştirme yapıyor

0

Facebook yazarlar

Haber bülteni ile yenilikler sunmaya çalışan Facebook yazarlar için geliştirmeler yapıyor. Bunun için Facebook’un yeni bir sistem geliştirdiği belirtildi.

Facebook yazarlar için yeni özellik sunabilir

İçerik yayıncılarını desteklemek için geliştirmeler yapmaya devam eden Facebook, gazeteci ve yazarlara yönelik yeni adımlar atıyor. Bunun için Facebook’un haber bülteni araçları sunmayı planladığı öğrenildi.

Özellikle de bağımsız gazeteciler ve yazarlara yönelik geliştirmelerine devam eden Facebook, bu kişilerin yayınları karşılığında ücret almalarını istiyor. Bunun için de ücretli bir abonelik sistemi üzerinde çalışılıyor. Yerel haberler yapan yazalar, yeni özellikle içeriklerini daha fazla kişiye ulaştırırken, gelirlerini de artırabilir.

Facebook’un üst düzey yöneticilerinden Campell Brown, gazeteciler için yararlı olabilecek yeni araçlar geliştirdiklerini açıkladı. Bu araçların ne zaman kullanıma sunulacağı konusunda ise henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>