Fast 50 teknolojinin en hızlı büyüyenlerini buluşturacak

0

Deloitte’un dünya çapında yürüttüğü Deloitte Teknoloji Fast 50 programının Türkiye ayağı için başvurular başladı. Bu yıl Facebook’un iş birliği ile birlikte 14’üncüsü düzenlenen etkinlikle, en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri belirlenecek.

Teknoloji şirketlerine markalarını uluslararası platforma taşıma fırsatı sunan program için başvurular 13 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek.

Fast 50 için başvurular başladı

Geride bırakılan 13 yılda programda, en hızlı büyüyenler listesinde Biotekno ve Logic Bilişim şirketleri sırasıyla 2009 ve 2011 yıllarında ‘Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA’da birinci olurken, geçtiğimiz 2018 programında ise EMFA Yazılım Danışmanlık yerel kur kategorisinde ipi göğüsledi.

2018 yılında Türkiye’den 24 şirket ‘Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA’ listesine girerek marka algılarını uluslararası seviyeye taşıdı.

Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru formuna Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye’nin web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Programa katılmak için şirketlerin en az 4 yıldır faaliyet gösteriyor olması gerekiyor. 

Programa ayrıca,

Kendi teknolojisini üreten, problem çözmede ileri teknolojiyi kullanan ve teknoloji konusunda AR-GE tarafında ciddi yatırımlarda bulunan şirketler, Türkiye bazlı ve genel merkezi de Türkiye’de yer alan şirketler, faaliyet geliri son 4 yıl içinde ilk yıl en az 50.000 Euro, son yıl ise en az 1.000.000 Euro olan şirketler başvurabilecek ve programın uluslararası ayağı olan ‘Teknoloji Fast 500 EMEA’ programına katılmaya hak kazanacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>