Filliustam.com ile 81 ilde garantili boya hizmeti

0

Nitelikli usta yetiştirmek konusunda çalışan firma, filliustam.com ile 81 ilde işin profesyonellerini tüketiciler ile buluşturuyor

Filli Boya, hayata geçirdiği Filli Ustam uygulaması ile tüketicilerin hayatını kolaylaştırıyor. filliustam.com internet sitesi üzerinden ulaşılabilen uygulamada inşaat boyacılığı mesleki yeterliliğine sahip, Filli Boya ürün ve davranış eğitimlerini almış eğitimli ustalar yer alıyor. Filli Ustam uygulamasından Filli Boya ürünleri kullanılarak yapılan işler de, iki yıl boyunca Filli Boya’nın uygulama ve ürün garantisi ile güvence altına alınıyor.

Filli Ustam uygulaması nasıl çalışıyor?

filliustam.com  sitesine giren tüketiciler, bulundukları il ve ilçede kendilerine en yakın lokasyondaki ustaların listesine ulaşıyorlar. Usta listesinden diledikleri ustanın profiline girerek profil resimlerini, iş deneyimlerini, uzmanlık alanlarını, referansarını ve hatta müşteri anket puanlarını görebiliyor. Seçilen ustaya boyatılacak alan ve iletişim bilgileri iletilerek keşif randevusu talebi gönderiliyor. İş talebini alan usta, tüketiciyi 24 saat içinde arayarak keşif için randevulaşıyor. Yapılan keşif sonrasında filliustam.com üzerindeki keşif süreci sekmesini kullanarak süreç başlatılıyor. Anlaşma sağlanan Filli Usta, anlaşılan tarih ve saatte Filli Usta ile boya işlemine başlıyor.

 

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>