Techinside Google News
Techinside Google News

Focus On 2024 etkinliği için geri sayım başladı!

Focus On, İstanbul Atatürk Fen Lisesi kampüsünde düzenlenecek ve sektörün öncü markalarını genç girişimcilerle bir araya getirecek

İstanbul Atatürk Fen Lisesi Girişimcilik Kulübü, geçen yıl başlayan ve büyük beğeni toplayan Focus On etkinliğinin bu yılki organizasyonunu 17-19 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirecek. İnovasyon, teknoloji ve girişimcilik alanlarında uzman konuşmacıların yer alacağı bu etkinlik, İstanbul Atatürk Fen Lisesi kampüsünde düzenlenecek ve sektörün öncü markalarını ağırlayacak.

Etkinlik süresince, 216 katılımcı 36 farklı gruba ayrılarak 6 kişilik takımlar halinde çalışacak. Katılımcılar, vaka sponsoru şirketler tarafından verilen gerçek dünya problemlerine çözüm geliştirmek için 3 gün boyunca yoğun bir çalışma süreci geçirecekler. Ortaya çıkan çözümler, etkinliğin sonunda jüri üyeleri ve şirket temsilcileri tarafından değerlendirilecek ve dereceye giren takımlar çeşitli ödüller kazanacak.

- Advertisement -

Ayrıca, atölye çalışmaları, panel ve konferanslar da düzenlenecek. Bu oturumlarda girişimcilik, dijital markalaşma, yapay zeka gibi konular ele alınarak alanında uzman isimler bilgi ve deneyimlerini paylaşacaklar.

Etkinliğin medya sponsorları arasında Branding Türkiye, Haber Galerisi, StartupTeknoloji, Techinside, TeknoTalk, Technologic ve Startup Gazetesi bulunmaktadır. Etkinliğe dair daha fazla bilgi almak ve katılım başvurusunda bulunmak için etkinliğin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Vaka Yarışması İçin Son Başvuru Tarihi: 10 Mayıs 2024

Focus On 2024’te, sektördeki başarılı girişimcilerle network kurma ve onlardan ilham alma fırsatı da sunulacak. Branding Türkiye Kurucusu Mürsel Ferhat Sağlam’ın ana tema olarak ele alacağı “girişimcilik” üzerine yapacağı konuşmayı kaçırmayın! Vaka yarışmasına bireysel veya takım olarak katılım için son başvurunuzu yapmayı unutmayın.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:12:09

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir