Forbes Blockchain kullanacak

0

Forbes Blockchain

Forbes Blockchain kullanmaya başlayarak, yayıncılık sektörü için önemli bir adım atıyor. Forbes, Civil‘e katılarak Blockchain’e giriş yapıyor.

Forbes Blockchain ile güvenlik önlemi alacak

Verilere daha kolay ulaşma imkanı ve veri güvenliği sağlaması nedeniyle Blockchain, birçok sektörde kullanılıyor. Bu sektörlerden biri de yayıncılık. Dünyanın en önemli dergilerinden biri olan Forbes, Blockhain gazetecilik ağı olan Civil‘e katılma kararı aldı. Böylelikle Forbes, hiçbir içeriğine üçüncü partiler tarafından müdahale edilmemesini ve değiştirilmemesini hedefliyor.

Yani Forbes’in bu adım ile bir nevi güvenlik önlemi aldığını belirtebiliriz. Forbes kıdemli başkan yardımcılarından biri olan Salah Zalatimo, Blockchain ile çalışmalarında tamamen şeffaf olacaklarını söylüyor. Ayrıca yazarlarının erişim noktalarını genişleterek, yeni gelir kaynakları elde edeceklerini de belirtiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>