Forbes yöneticisi Bitcoin tahminini açıkladı

0

Forbes yöneticisi Bitcoin

ABD merkezli finans ve iş dünyası dergisi Forbes’in yöneticisi Bitcoin tahminini açıkladı. Ehrlich, Bitcoin’deki düşüşe dikkat çekti.

Forbes yöneticisi Bitcoin için tahminini açıkladı

2020 yılı sonundaki yükselişini 2021 yılında uzun bir süre devam ettiren Bitcoin, son günlerde kırılgan bir yapıda. Tahminlerin aksine düşüş yaşanması, Bitcoin için kötü senaryoların da artmasına neden oldu.

Frobes’te yönetici pozisyonunda görev yapan Steven Ehrlich, Bitcoin’in son günlerdeki düşüşüne dikkat çekti. Ehrlich, ABD’de faizlerin artmaya devam edeceğini, bunun da Bitcoin yerine itibari para kullanımını artıracağını vurguladı. Bitcoin’deki volalite nedeniyle güvenli bir yatırım aracı olmadığına dikkat çeken Ehrlich, piyasanın artık bittiğini söyledi.

Ayrıca Ehrlich’e göre kurumsal yatırımcılar da artık Bitcoin alımını yavaşlatacak. Bu durumda Bitcoin son günlerdeki düşüşüne devam edecek. Bitcoin yatırımları ile dikkat çeken MicroStrategy CEO’su Michael Saylor ise Bitcoin’in dijital altın olduğunu belirtiyor. Hatta Saylor, Bitcoin’in 1 milyon dolar seviyelerini görebileceğini söylüyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>