Fortinet ilk çeyrekte 212 milyon dolar gelir elde etti

0

Fortinet Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ken Xie
Fortinet Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ken Xie

2015 mali yılının ilk çeyreğine ait rakamları kamuoyuna duyuran Fortinet, geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre yüzde 26’lık bir büyüme oranıyla şirket cirosunu artırmayı başardı. Yılın ilk çeyreğinde 212 milyon dolarlık bir ciroya erişen halka açık şirket, son zamanlarda geliştirdiği yatırım stratejisi sayesinde siber güvenlik ve saldırı önleme pazarında önemli bir büyüme yakalamış oldu.

Fortinet Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ken Xie, “Fortinet’in ilk çeyrekte elde ettiği çarpıcı sonuçlar, güvenlik pazarında önemli başarılara imza attığımızın önemli bir göstergesi. Özellikle de bu yılın ilk çeyreğinde müşteri portföyümüze kattığımız 8 bin yeni müşteri, Fortinet’in sektörde ciddi bir rekabet avantajı oluşturduğunun ve ölçeğini her geçen gün büyüttüğünün en somut kanıtlarından biri. Entegre ve uçtan uça ağ güvenlik çözümlerimiz ile küresel pazardaki payımızı artırırken, müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunmaya devam edecek ve piyasada yarattığımız bu ivmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>