Fotoğraf basmanın tam zamanı

Epson, geniş bir yelpazede farklı kağıt türleri üzerine profesyonel kalitede baskı oluşturmak için esnek bağlantı ve rulo kağıt seçenekleri ile üstün kaliteli A2 fotoğraf yazıcısı SURECOLOR SC-P800’ü sunuyor.

İstediğin çeşit kağıdı seç, mükemmel renklerde fotoğraflarını bas…
A2 masaüstü profesyonel fotoğraf yazıcısı Epson SC-P800 ile dilediğiniz her çeşit kağıda baskı almanız mümkün. UltraChrome HD mürekkep kullanılan ve geniş yelpazede farklı kağıt türleri üzerine gerçeğe en yakın fotoğrafları vaat eden Epson SC-P800 özellikle profesyonel fotoğrafçılar ve sanatçıların vazgeçilmezi olacak. Ayrıca, Wi-Fi bağlanabilirliği sayesinde kullanıcılar, tablet, bilgisayar ve akıllı telefonlar dahil birçok cihaz üzerinden kolaylıkla baskı alabiliyor.

En derin siyahlar ve capcanlı renklerle gerçeği gibi…
Yeni dokuz renkli mürekkep setiyle SC-P800, canlı renklerle gerçeğe yakın fotoğraflar ve piyasadaki en derin siyahları üretir. Mürekkeplerin ışıkta solmaya karşı dayanıklılık özelliğinin iyileştirilmesi sayesinde baskılar, çok daha uzun ömürlü olur ve 80 ml’lik büyük mürekkep kartuşları sayesinde mürekkep değişimi uzun sürelidir.

Kanvas üzerine baskıda en ergonomik tasarıma sahip A2 yazıcı
SC-P800, panoramik fotoğrafları afiş ve şasiye gerili kanvas gibi formatlara yazdırmaya olanak sağlayan rulo kağıt seçeneğine sahip ergonomik tasarıma sahip en küçük A2 yazıcıdır. Güzel sanatlara uygun önden yüklemeli yeni kağıt yolu da dahil olmak üzere yazıcıda bulunan üç kağıt yolu, kullanıcıların farklı kağıt formatları arasında kolayca geçiş yapabilmelerini sağlar.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 1.360 dolar+KDV

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz