Fotokopide yaz kampanyası

0

TASKalfa 1800_R_Comb5Japon Kyocera Document Solutions’ın Türkiye distribütörü Bilgitaş, Temmuz ayında çok fonksiyonlu A3 S/B fotokopi makinası Kyocera TASKalfa 1800’de yaptığı kampanya ile sıcak yaz aylarında serinleten fırsatlar sunuyor.

Ürün 18 sayfa/dakika A4 hıza sahip olup fotokopi, yazıcı ve tarama fonksiyonlarını standart olarak barındırmaktadır. Farklı kağıt ebatlarını desteklemesinin yanı sıra kağıt kapasitesi 1300 sayfaya kadar arttırılabilen TASKalfa 1800, Energy Star sertifikasına sahip olmakla birlikte uzun toner ve drum ömrü sayesinde de tüketicilere maliyet avantajı sunmaktadır. Ürün, 50 sayfalık opsiyonel doküman besleyicisi sayesinde ofis ortamındaki iş akışını kolaylaştırmaktadır.

Kompakt ve şık tasarımı ile A3 S/B giriş seviyesi ürünler arasında dikkat çeken TASKalfa 1800 fotokopi makinesi fiyatı ve 31 Temmuz 2015 tarihine kadar geçerli olan kampanya detayları hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>