Techinside Google News
Techinside Google News

FT Partners Hisse Senedi Araştırma Platformu açtı

FT Partners’ın yeni Hisse Senedi Araştırma Platformu, firmanın küresel danışmanlık tekliflerinin kapsamını genişletiyor.
- Advertisement -

Financial Technology Partners (FT Partners), sadece finansal teknolojilere odaklanan ilk ve tek küresel yatırım bankası. Fintek ekosisteminde 20 yılı aşkın deneyimi bulunan FT Partners’ın yeni Hisse Senedi Araştırma Platformu, firmanın küresel danışmanlık tekliflerinin kapsamını genişletiyor. Yeni açılan bu platform bankanın araştırma sektörüne adım atması anlamına geliyor. Platformda şu anda 25 şirket hakkında analizler bulunuyor.

FT Partners Hisse Senedi Araştırma Platformu açtı

Analiz raporları ücretsiz

Bankanın bu konuda analiz üretmesi talebinin müşterilerden geldiğini belirten CEO Steve McLaughlin, geçen yıl analistlerle çalışmaya başladıklarını ve platformun hazırlığının bir yıl sürdüğünü belirtiyor. McLaughlin, sektörde Goldman Sachs & Co.’nun eski yatırım bankacısı olarak tanınıyor. Bankanın diğer yöneticileri de Goldman Sachs, Morgan Stanley ve J.P. Morgan’da deneyim kazanmış isimler.

FT Partners Hisse Senedi Araştırma Platformu’nun bazı özellikleri şöyle:

  • Nitelikli kurumsal yatırımcılara hiçbir ücret ödemeden ve alım satım/komisyon ödeme zorunluluğu olmaksızın derinlemesine araştırmalar ücretsiz olarak sunuluyor.
  • Hem kısa hem de uzun vadeli sonuçları göz önünde bulundurarak ve birden fazla değerleme metodolojisi kullanarak derin ve daha anlamlı senaryo tabanlı analiz ve finansal modelleme içeriyor.
  • Kurumsal yatırımcıların gerçek zamanlı olarak en iyi bilgiye dayalı yatırım kararlarına varmaları için gerekli tüm katmanları, içeriği ve bağlamı sağlarken, işlevsel olarak estetik ve sade arayüzlü.

10 yıllık öngörüyle hazırlanmış analizler

Başlangıçta iki düzineden fazla halka açık şirkette özkaynak araştırması kapsamını başlatan FT Partners Equity Research, fintek inovasyonunun önümüzdeki on yılını yönlendirecek önemli şirketlere odaklanıyor. Yayınlanan tüm araştırmalar, nitelikli kurumsal yatırımcılar için ücretsiz. Daha derin analizlere üyelik ücretiyle erişilebilecek.

20 Mart 2023 itibariyle analizleri hazırlanan şirketler şunlar: Adyen (ADYEN-NL),Affirm (AFRM), AvidXchange (AVDX), American Express (AXP), BILL (BILL), Coinbase (COIN), Expensify (EXFY), Flywire (FLYW), Global-e (GLBE), Robinhood (HOOD), Lemonade (LMND), Mastercard (MA), Marqeta (MQ), Nu (NU), PagSeguro (PAGS), Paymentus (PAY), PayPal (PYPL), Remitly (RELY), Shopify (SHOP), SoFi (SOFI), Block (SQ), Toast (TOST), Upstart (UPST), Visa (V), Wise (WISE-GB).

22 Mart’ta özel bir Zoom toplantısıyla platformun özellikleri tanıtılacak.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir