Fuchsia OS geliştirici ön izlemesi yayınlanacak

0

Fuchsia OS geliştirici

Google tarafından hazırlanan Fuchsia OS geliştirici ön izlemesi için geri sayım başladı. Ön izlemenin yakın zamanda yayınlanması bekleniyor.

Fuchsia OS geliştirici ön izlemesi ne zaman geliyor?

Açık kaynak platformlarını destekleyen ve bu yönde farklı çözümleri de bulunan Google, geliştiricilere büyük destek sağlıyor. Fuchsia OS isimli açık kaynaklı işletim sisteminin yakın zamanda geliştiricilere sunulması bekleniyor.

Geliştirici ön izlemesinin yayınlanması ile Fuchsia OS’taki temel sorunların da giderilmesi amaçlanıyor. Fuchsia OS diğer işletim sistemlerine kıyasla daha çok test amaçlı kullanılacak ve geliştiricilerin projelerine entegre etmesi beklenecek.

Google’ın yakın zaman içinde Fuchsia OS’un ön izlemesini yayınlaması bekleniyor. Bununla birlikte Fuchsia OS akıllı ev cihazlarından giyilebilir cihazlara ve artırılmış gerçeklik donanımlarına kadar birçok sistemi destekleyebilecek. Bu da geliştiricilerin istedikleri testleri yapabilmelerini sağlayacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>