Fujitsu blockchain danışmanlığı yapacak

0

Fujitsu blockchain

Japon bilgisayar şirketi Fujitsu blockchain danımşanlık hizmetini başlatıyor. Fujitsu blockchain danışmanlık hizmeti ile yatırımcılara yön gösterecek.

Fujitsu blockchain projeleri yürütecek

Fujitsu, blockchain piyasası için oldukça ilginç bir danışmanlık hizmeti başlattı. MVP yani Minimum Viable Product, 5 gün içerisinde müşteriler için kullanıma hazır hale getirilecek. Danışmanlık hizmetinde MVP ile riske karşı en yüksek yatırım getirili ürün sunulacağı iddia ediliyor. Bu hizmetin başlangıç fiyatlarının ise 9000 euro olduğu açıklandı.

Danışmanlık hizmetinde temel derslerin verilmesinden 5 gün içerisinde prototip proje oluşturulmasına kadar çeşitli özellikler bulunuyor. Fujitsu bu hizmeti sayesinde proje sahipleri ile birlikte hareket ederek, yeni alanlara girme fırsatı yakalayacak.

Ayrıca Fujitsu, blockchain teknolojisinde sessiz sedasız ilerlemeye devam ediyor. Şimdiye kadar 50’ye yakın patent alan şirket, veri depolama ve veri alışverişi alanlarında blockchain hizmeti veriyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>