Fujitsu rekor kırdı

0

PRIMEQUEST 2800E, türdeş sunucu konfigürasyonuyla rekor kırarak, en iyi tek sistem içerisinde dört adet iki soketli bölümlendirme sahibi iki soketli sistem olduğunu gösterdi, aynı zamanda iki sunucu üstünde dört adet 4 soketli bölümlendirme bazında “VMmark bütünsel dünya rekoru” kırdı.

Bu sonuçlar donanım bölümlendirme yeteneği sayesinde elde edilmiş ileri esneklik ve etkinliği kanıtlarken Fujitsu’nun yakın rakiplerini neden sürekli alt ettiğini de gösteriyor. PRIMEQUEST 2800E aynı zamanda, TPC-E kıyaslamalı testlerinde elde ettiği 8582,52 tpsE ve tpsE başına 205 USD’lık fiyatıyla yeni bir dünya rekoruna imza attı.

Bu etkileyici sonuçlar PRIMEQUEST 2800E sisteminin UNIX sistemlerine eşdeğerde erişim ve yüksek performansa ihtiyaç duyulan kritik görev uygulamalarında, yüksek ölçekli veritabanları ve gerçek zamanlı analitik çözümlerde ideal bir sistem olduğunu gösteriyor.

x86 tabanlı mimarisinin esnekliği ve maliyet avantajı ile oluşan sistemin kritik görev özellikleri şaşırtıcı düzeyde platform güvenilirliği sağlarken aynı zamanda inovatif hata önleyici ve kendi kendini tamir edebilme özelliklerini sunuyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>