Fujitsu SELECT Partner Programı’nı yeniledi

0

10-is ortaklikProgram dünya çapındaki kanal iş ortaklarının değişen ihtiyaçları ve şirketin kârlı büyüme hedefleri göz önüne alınarak yeniden tasarlandı. Fujitsu, SELECT Partner programının yapısını, eğitim imkânlarını ve avantajlarını, değişen pazar dinamiklerini ve kanal iş ortakları ile yakın işbirliğini dikkate alarak güncelledi.

Şu ana dek EMEIA, Asya, Okyanusya ve Kuzey Amerika’da uygulanan SELECT Partner Programı yakın zamanda Güney Amerika’da da uygulanmaya başlanacak. EMEIA’da elde edilen başarının ışığında Fujitsu, küresel bazda cironun yüzde 80’ini kanal iş ortakları aracılığıyla yapmayı hedefliyor.

Fujitsu Küresel Kanal Partner Yönetimi’nden Sorumlu Başkan Yardımcısı Veerle Limbos, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Fujitsu SELECT Partner Programı, sektörün en gelişmiş kanal iş ortaklığı programlarından biridir ve üç önemli kavrama dayalı olarak değer yaratmayı hedeflemektedir: güvenilir inovasyon, bireysel destek ve büyümeye odaklılık. Yeni ve geliştirilmiş SELECT Partner Programımız; Fujitsu stratejisinin tam merkezinde yer alıyor ve kanal iş ortaklarımıza şirketle daha yakın işbirliği içinde; tamamen kişiye özel bir şekilde, kaynaklara ve eğitimlere erişme olanağı sağlayarak işlerini geliştirmelerine yardımcı oluyor. Kanal iş ortakları ile birlikte büyümek Fujitsu’nun stratejik önceliklerinden biri”

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>