Fujitsu Türkiye yeni iş modelini paylaştı

0

 

Fujitsu Türkiye yeni dönemde hayata geçireceği iş modelini düzenlediği bir basın etkinliğinde duyurdu. Katılımcılara Fujitsu’nun ülkemizdeki yeni iş modeli detaylarıyla anlatıldı. Etkinliğe Fujitsu Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Meltem Yeğen ve Fujitsu Türkiye Satış Öncesi Destek ve Kanal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emin Çalıklı ev sahipliği yaptı.

Fujitsu Türkiye ‘Yaza merhaba’ dedi

Fujitsu aslında EMEIA (Avrupa, Orta Doğu, Hindistan ve Afrika) bölgesindeki pazarlar için hazırladığı dönüşüm projesini geçen mayıs ayında duyurmuştu. Düzenlenen buluşmada bu modelin ayrıntıları konuklara aktarıldı, keyifli bir ortamda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Şirket belirtelen pazarlardaki pazarlardaki operasyonel performansını, kârlılığını ve rekabetçiliğini artırmak amacıyla hizmet odaklı bir şirkete dönüşümünü bu etkinlikle birlikte resmen başlatmış oldu.

Düzenlenen ‘Yaza merhaba’ etkinliğinde konuşan Fujitsu Türkiye Satış Öncesi Destek ve Kanal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emin Çalıklı konuşmasında; “Fujitsu kaynaklarını sürdürülebilir rekabetçi ortam yaratmak üzere kullanmaya karar verdi. Bu amaçla Fujitsu, Türkiye’deki kurulu kanal ortakları ağını güçlendirecek ve müşterilerine ürün ve ürünle ilgili hizmetler portföyünü sunmaya devam edecektir. Yani bizler kanal iş modeli ile Türkiye’deki varlığımızı sürdüreceğiz” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>