Fujitsu Türkiye’de finans Yasemin Sağıroğlu’na emanet

0

Christopher White’ın görevini devralan Sağıroğlu, Fujitsu Türkiye Genel Müdürü Ali Kançal’a ve Fujitsu WEMEIA bölgesi Finans Direktörü Joao Domingos’a bağlı olarak çalışacak.

Yasemin Sağıroğlu kimdir?

1992 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Sağıroğlu,  2007 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Hukuku bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Yasemin Sağıroğlu, Fujitsu’ya geçmeden önce Türk Telekom Grubu bünyesindeki İnnova Bilişim Çözümleri AŞ’de 2007 yılından bu yana finans direktörü olarak görev yapmaktaydı.

Yasemin Sağıroğlu

Sağıroğlu bu görevi öncesinde 1992-2007 yılları arasında Coopers & Lybrand’de bağımsız denetçilik, Global Menkul Değerler AŞ’de İç Denetim Müdürlüğü, PwC İstanbul ve Londra ofislerinde kurumsal finansman danışmanlığı ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul projesi kuruluş çalışmalarında proje koordinatörlüğü görevleri üstlenmişti.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>