Fujitsu’dan veri güvenliği odaklı monitör

0

Günümüzde donanım ürünleri salt tek bir işi yapmak yerine farklı ihtiyaçları tek elden karşılayan bir yapıyla geliyor.

Bu noktadan hareket eden Fujitsu, veri güvenliği ve enerji tasarrufu için özel sensörler barındıran P24T-7 LED monitörünü tanıttı.

P24T model monitör, sunduğu özellikler arasında tümleşik iletişim uygulamalarıyla entegre olması dikkat çekiyor. Bu kapsamda Microsoft Lync’in desteğini de barındıran ürün, geniş açılı ve kişiye özel ayarlanabilir ekran tasarımıyla geliyor.

P24T, tümleşik iletişim uygulamaları ile yerel entegrasyon sağlarken, arama ve durum göstergesi ile çalışanlara karşılarındaki kullanıcıların görüşmede veya online toplantıda olduklarını görme olanağı da sunuyor.

P24T ile birlikte, ön büro ve satış noktaları ile dijital panolar için de E22 Touch isimli bir modeli duyuran Fujitsu, 21.5 inç’lik yansımasız ekrana sahip bu modeliyle mağaza içi demo noktaları, danışma merkezleri gibi alanlarda ideal kullanım sunuyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>