Garanti BBVA ilk reklam filmini yayımladı: Teknoloji vurgusu ön planda

0

Garanti BBVA ilk reklam filmiyle yeni yüzünü tanıtıyor

24 Nisan’da yayımladığımız haberde,  Garanti Bankası’nın adını değiştirdiğini ve Garanti BBVA olarak yoluna devam edeceğiniz yazmıştık. Banka yasal sürecin tamamlanmasının ardından marka konumlandırmasına başladı ve ilk reklam filmini çekti.

Garanti BBVA’nın yayına giren yeni reklam filminde Türkiye’nin teknolojide öncü bankasının, dünyanın teknolojide öncü bankasıyla kurduğu güç birliği vurgulanıyor.Herkesin yürüyüşü kadar hayallerinin de farklı olduğunu ama o hayallere kavuşmak için gerekenlerin istek, plan ve imkân olduğunun altını çizen reklam filminde, bankanın geleceğin fırsatlarını sunacağı anlatılıyor.

Engin Günaydın ile Dilan Çiçek Deniz’e Ugi’nin eşlik ettiği reklamda, Ayhan Sabit’in Ugi’nin yokluğuyla yaşadığı sevinç, aniden beliren Ugi’nin izlettiği  bir filmle devam ediyor. 

Garanti BBVA’nın sitesindeki bilgiye göre, BBVA’nın Garanti Bankası’ndaki hissesi yüzde 49,85 seviyesinde bulunuyor. Bankanın 30’dan fazla ülkede 75 milyona yakın müşteriye hizmet verdiğini not edelim.

 

KÜNYE 

REKLAMIN BAŞLIĞI

Garanti BBVA – Geleceğin Fırsatları Sizinle

REKLAMVEREN

Garanti Bankası

REKLAMVEREN EKİBİ

Burcu Tokcan, Saba Şimşeker, Duygu Karabaş, Eren Yüce, Büşra Konan, Armağan Tulunay Dölek, Buse Kaya

REKLAM AJANSI

Alametifarika

KREATİF DİREKTÖR

Ozan Özüm Özbey, Odisseas Sevsevme

AJANS EKİBİ

Zeynep Oray, Can Arabacılar, Buğra Birgin, Enes Hadzibegovic, Selin Topçu, Talip Özer, Ercan Tarhan, Duygu Yılmaz, Özge Öncül, Berra Katlav, Alara Akkamış, Teğin Polat, Övgü Akgürgen, Merve Haklı

MEDYA AJANSI

GroupM

MEDYA AJANSI EKİBİ

Mesut Şefizade, Ayhan Çiftçi, Barış Burçoğlu, Efe İlhan, Emre Ulus, Ecem İzler

 

YAPIMEVİ & YÖNETMEN

PTOT – Ozan Açıktan

YAPIMEVİ PRODÜKTÖRÜ

Tunay Vural, Işıl Ege, Gizem Elgün

POST-PRODÜKSİYON

Filimişleri, Anima

 

 

 

 

 

 

 

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>