Garanti BBVA Open Talent’ın 4.sünü Pisano kazandı

0

Impact Hub’da gerçekleştirilen ve beş finalistin mücadele ettiği yarışmayı Pisano kazandı

Garanti BBVA’nın Türkiye’de 4. kez düzenlediği, finansal teknolojilere katkı sağlayacak yaratıcı projesi olan start-upların katıldığı, dünyanın en büyük fintech yarışması BBVA Open Talent sonuçlandı. Impact Hub’da gerçekleştirilen ve beş finalistin mücadele ettiği yarışmayı; Pisano kazandı. Pisano, 24 Ekim tarihinde Madrid’de düzenlenecek BBVA Open Summit’te büyük ödül için yarışma hakkı kazandı.

Open Talent 11.kez düzenlendi

BBVA Open Talent yarışmasının Türkiye finali hakkında bilgi veren Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, “On yıldan uzun süredir girişimlerin yanında olan BBVA, yetenekli ve yaratıcı çözümler sunan girişimleri destekliyor. Bu kapsamda 11.si düzenlenen Open Talent, finansal teknoloji veya finans alanına doğrudan ve dolaylı olarak çözüm getiren girişimlere yönelik dünyanın en önemli fintech yarışması haline geldi. Sektördeki dönüşümü tetikleyen fintech girişimleriyle etkileşim içinde olmaya ve onlardan beslenmeye büyük önem veriyoruz. Çok önemsediğimiz Open Talent’ı 4. kez İstanbul’da düzenleyerek, girişimcilerimizin sesini dünya çapında duyurmasına katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye ayağının bu yılki birincisi Pisano, yapılan değerlendirmenin ardından Madrid’deki finale katılmaya hak kazandı” dedi.

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>