Techinside Google News
Techinside Google News

Garanti belgelerini dijitalleştiren egaranti, Yapı Kredi mobil’de!

Ürünlerin garanti süreçlerini tek bir platformdan yönetmeyi sağlayan egaranti, Yapı Kredi ile mobil bankacılığın sınırlarını genişletiyor
- Advertisement -

Yapı Kredi’nin, inovasyon kültürü ve girişimcilik ekosistemini desteklemek amacıyla hayata geçirdiği Fast FRWRD Hızlandırma Programı’nın 2023 yılı mezunlarından ve aynı zamanda FRWRD İş Birliği Programı girişimlerinden biri olan egaranti; süper app’e dönüştürülen Yapı Kredi Mobil’de yerini aldı. Bu entegrasyon, girişimcilik ekosisteminde yenilikçi bir iş birliği yaratmanın en güzel örneklerinden oldu.

Ürünlerin garanti süreçlerini tek bir platformdan yönetmeyi sağlayan girişim egaranti, Yapı Kredi’nin yenilikçi yaklaşımı ile mobil bankacılığın sınırlarını genişletiyor. egaranti iş birliği sayesinde, kullanıcılar tüm cihazlarının garanti yönetimini Yapı Kredi Mobil’in Evim+ platformu üzerinden gerçekleştirebilecek.

Garanti süreçlerini tek bir uygulamadan yönetmek mümkün!

egaranti, üretici ve ithalatçı firmalarla anlaşarak garanti belgelerini dijitalleştiriyor ve kullanıcıların satın aldıkları tüm ürünlerde güvence süreçlerini tek bir uygulamadan yönetmelerini sağlıyor. Kullanıcılar, egaranti’nin anlaşmalı olduğu 140 adedin üzerindeki firmadan aldıkları ürün için garanti dokümanına otomatik olarak erişebiliyor. Garanti süresini uzatmaktan, tek tuşla arıza ve kurulum taleplerini göndermeye kadar birçok servisi kullanıcıların hizmetine sunuyor. Ek olarak, sürdürülebilirliğe katkıda bulunan egaranti, garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları gibi dokümanları dijitalleştirerek kâğıt kullanımında tasarruf sağlıyor.

Tüm ürünlerinizin garanti belgeleri Yapı Kredi Mobil Evim+’ta!

Yapı Kredi Mobil kullanıcıları Evim+ menüsü üzerinden egaranti’ye erişerek, sahip oldukları tüm ürünlerin süreçlerini kolayca yönetebiliyor. Bu çözümlerin yanı sıra önümüzdeki aylarda uzatılmış garanti ve bakım/onarım paketleri gibi servislerin de Yapı Kredi Mobil kullanıcılarının hizmetine sunulması hedefleniyor.

Kamil Kınacı: “2024’te 1 milyonun üzerinde kullanıcıya hizmet sunmayı hedefliyoruz”

Kullanıcıların satın alma sonrası teknolojik ürünlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacakları bir platform olma hedefinde emin adımlarla ilerlediklerini vurgulayan egaranti Kurucu Ortağı ve CEO’su Kamil Kınacı, “Bu iş birliği ile kullanıcıların birçok farklı platformdan egaranti’deki ürünlerine ulaşabilecekleri bir yapıya doğru gidiyoruz. Hizmette sınır yoktur anlayışı ile müşterilerine çözümler sunan Yapı Kredi’nin girişim ekosistemi ile kurduğu doğru iş birlikleri, sektörümüzü geliştirdiği gibi kullanıcılar içinde birçok faydayı beraberinde getiriyor” şeklinde ifade etti.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir