Gartner, Fujitsu’yu Avrupa’nın en iyisi seçti

0

Gartner tarafından yayınlanan Gartner Magic Quadrant araştırmasına göre Fujitsu, Avrupa’nın Nihai Kullanıcıya Yönelik Dış Kaynak Kullanımı Servis Lideri seçildi. Fujitsu’nun üst üste ikinci kez ‘lider’ olarak gösterilmesine ‘Vizyonundaki Bütünsellik ve Kararlarını Hayata Geçirme Yetkinliği’ özellikleri neden oldu. Raporun 2014 sayısında ayrıca, Fujitsu ‘Kararlarını Hayata Geçirmek’ kriterinde en üst seviyede yer aldı.

Fujitsu Nihai Kullanıcı Servisleri

Fujitsu, kurum çalışanlarının diledikleri yerden, diledikleri zaman, en düşük güvenlik riskiyle çalışma ortamına kavuşmaların sağlamak amacıyla Fujitsu Nihai Kullanıcı Servisleri‘ni geliştirdi. Fujitsu, ayrıca kurumların farklı ihtiyaçlarına göre boyutlandırılmış ve kişiselleştirilmiş bilgisayar ve telekom imkanı sunuyor. Çalışanlar ihtiyaç duydukları uygulama, veri ve iletişim araçlarına tablet, akıllı telefon, dizüstü bilgisayar gibi herhangi bir cihazla ulaşabiliyor. CIO‘lar ise yönettikleri merkeze güvenlikli bir hizmeti sunmanın rahatını yaşayabiliyorlar.

Fujitsu, Avrupa’da iki milyondan fazla cihaz ve 3,5 milyon kullanıcı ile Nihai Kullanıcı Servisleri’ni 2013 yılında da artan biçimde geliştirmeye devam etti. Fujitsu, dinamik standardizasyon stratejisi ile dünya genelinde çalışan Küresel Hizmet Merkezleri birleşiminden yerel olduğu kadar karmaşık küresel servisler de sunabiliyor.

Kurumların işlerine değer katmaya odaklanan Fujitsu, uçtan uca yönetilen Nihai Kullanıcı Servisleri ile masaüstü sanallaştırma ve bulut servislerine yatırım yapmaya devam ederek kurumları mobil hale getirmeyi ve nihai kullanıcılara özel inovasyonu sağlıyor. Fujitsu’nun sunduğu boyutlandırılabilir bulut tabanlı yönetim servisi olan “Mobil Yönetim”, çalışanların kendi cihazlarını kullanma imkanı dahil olmak üzere güvenli mobil uygulamalar ve veri yönetimi imkanı sunuyor. 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>