GastroClub, üyelerine yılda 12 milyon TL tasarruf sağlıyor

0

GastroClub

35 bin üyesine yılda 12 milyon TL’ye varan indirimler sunan GastroClub, 6 ilde 700’den fazla restoran, cafe ve beach club’da avantaj sağlıyor. GastroClub’ın genel üyeliğinin yanı sıra; Yaz Paketi, 48 saat boyunca indirim sağlayan ‘Hesap Kurtaran’ ve 24 saatlik Çeşme Pass gibi gibi farklı üyelikleri de bulunuyor.

6 ilde 700’den fazla anlaşmalı mekanı ve 35.000’i aşkın üyesi olan GastroClub, Türkiye’de yeme-içme sektörünün en büyük sadakat platformu ve en geniş restoran ağı.

GastroClub’ın 35.000’i aşkın üyesi restoran harcamalarında yılda 12 milyon TL tasarruf sağlıyor. 2017 yılında üyelerine yılda ortalama 400 TL tasarruf sağlayan GastroClub’ın, yılda 5000 TL’den fazla tasarruf yapan üyeleri de var!

Üyelerine tasarruf ve avantajlar sunarken, yeme içme sektöründeki işletmelere de yeni ve sadıkmüşteriler kazandıran GastroClub’ın ; Türk Telekom, Diners Club International, Denizbank, Odeabank, Alternatif Bank ve Coca Cola gibi firmalarla iş ortaklıkları da bulunuyor.

GastroClub 35 bin üye sayısı ile dikkat çekiyor

Wagamama, Numnum, Köşebaşı, Krispy Kreme, Le Pain Quotidien, Chinese & Sushi Express, Punto, Bisquitte, Espressolab, TadındaAnadolu gibi yeme içme sektörünün büyük zincirleri de GastroClub üye işyerleri arasında.

GastroClub’a katıldıktan sonra ; GastroClub’ın anlaşmalı olduğu mekanları hemen keşfe başlayıp ve yüzde 10 – 50 arasında değişen indirim avantajlarından faydalanabilirsiniz. Üstelik mobil uygulama sayesinde bulunduğunuz yere en yakın GastroClub mekanlarını da hızlıca bulabilir, restoran hakkında bilgi alabilir, seçtiğiniz mekanlardaki GastroClub ayrıcalıklarını hemen öğrenebilirsiniz. GastroClub avantajlarından beraber yemek yediğiniz tüm arkadaşlarınız faydalanabilir, indirim toplam hesap üzerinden yapılır ve kartınızı sınırsız olarak kullanabilirsiniz!

Size yepyeni lezzet rotaları öneren GastroClub’ın anlaşmalı olduğu restoran,beach, cafe ve barlarda yüzde 50’ye varan indirimlerin, rezervasyon önceliği ve ikramları görmek için Gastro web sitesine girebilir veya GastroClub mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Emin Çitak

Uzun süredir internet editörlüğü yapan Emin, teknoloji ve iş dünyası üzerine yazılar yazıyor. IoT ve makine öğrenme konuları hakkında araştırma yapmayı seviyor ve genelde bu konular hakkında makaleler hazırlıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>