Gaziantep büyümesini mobilite ile sürdürecek

0

Türkiye’nin en yenilikçi mobil iletişim operatörü Avea, müşteri odaklı yatırımlarıyla Anadolu’daki büyümesine hız kesmeden devam ediyor. Avea, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük, Türkiye’nin ise 8. büyük şehri Gaziantep’te yaptığı toplantıda hem Gaziantep hem de bölgeye yönelik çalışmalarını değerlendirdi.

Toplantıda iş ortakları ve bayileriyle Gaziantep’in Avea’nın büyümesindeki güçlü bölgelerin başında geldiğine dikkat çeken Avea Satış Direktörü Tarık Duvan: “Avea olarak, müşteri odaklı yatırımlarımızla Anadolu’da büyümeye hız kesmeden devam ediyoruz. Buradaki iş ortaklarımız ve bayilerimizle Gaziantep Avea’nın büyümesindeki en güçlü bölgelerin başında geliyor. Sahip olduğumuz abone bazında değerlendirdiğimizde Gaziantep, GAP bölgesindeki abonelerimizin yüzde 36’sını; tüm Türkiye’deki abonelerimizin ise yüzde 3’ünü oluşturuyor” dedi.

Tarık Duvan, Gaziantep’in hem bireysel hem kurumsal bazda teknolojiyi yakından takip eden bir şehir olduğunu ve bölgedeki pek çok işletmenin yeni nesil teknolojileri kendi bünyesine uyarlama konusunda atak davrandığını vurgulayarak şunları söyledi:

“Bu, iletişim çağının yakalanması açısından çok sevindirici. Gaziantep’e baktığımızda, buradaki büyük sanayi işyerleri sayısının Türkiye genelinin yüzde 4’ünü, küçük sanayi işyerleri sayısının ise Türkiye’nin yüzde 6’sını oluşturduğunu görüyoruz. Bunlar oldukça dikkat çekici oranlar. Diğer illerle karşılaştırıldığında, Gaziantep sanayisinin bu kadar güçlü olmasında en gelişmiş iletişim teknolojilerin kullanılması kuşkusuz büyük önem taşıyor. Burada bine yakın KOBİ ile yakın temas halinde çalışıyor; onların verimliliğini artırıp işlerini hızlandırmaktan dolayı da gurur duyuyoruz.”

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>