GE ile Nvidia ortaklık kurdu

0

GE ile Nvidia

GE ile Nvidia sağlık teknolojilerinde gelişim gösterebilmek için ortaklık kurdu. Yeni ortaklık ile görüntüleme teknolojileri daha hızlı çalışacak ve hizmette kalite artışı sağlanacak.

GE ile Nvidia tıbbi ortaklık kurdu

GE Healthcare, tıbbi imajların işlenmesi için harcanan süreyi hızlandırmaya hazırlanıyor. Global dev GE ile Nvidia ile 500 bin medikal görüntüleme cihazını önceki nesil görüntü işlemcisine göre iki kat daha hızlı olduğu iddia edilen Revolution Frontier CT ile güncelleyecek.

GE Healthcare, Nvidia GPU Bulutu bölümlerini içeren yeni analiz platformunda Nvidia’yı kullanıyor. Ortalama bir hastane yıllık 50 petabaytlık veri üretiyor ancak GE, bu verilerin sadece yüzde 3’ünün analiz edilip, etiketlenip, işlem yapılabilir hale geldiğini vurguluyor. Yeni ortaklığın hizmetlerde hem hız artışını hem de kalite artışını sağlayacağı belirtiliyor.

GE, daha hızlı olan Revolution Frontier’in karaciğer lezyonunun saptanmasında ve böbrek lezyonunun karakterizasyonunda daha iyi olacağını belirtiyor. Ayrıca randevularının takip sayısını ve yorumlanamayan tarama sayısını azaltma potansiyeline sahip olduğunu da belirtti.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>