GEFCO’dan iki fijital çözüm: Gerçek zamanlı araç lojistiği için talebe dayalı hizmetler ve e-pazar alanı

0

GEFCO’nun iki çözüm araç lojistiği ve e-pazarı hedefliyor

Araç lojistiğinde ve küresel tedarik zinciri alanlarında çalışan GEFCO Grup,  fiziksel yetenekleri ve dijital teknolojileri birleştiren iki fijital (fiziksel + dijital) çözümünü piyasaya sürdü. 

Geçtiğimiz günlerde GEFCO tarafından satın alınan Chronotruck, işletme ve nakliyecilerin arz-taleplerini eşleştiren ve güçlü algoritmalar aracılığıyla işlerini kolaylaştıran dijital bir karayolu taşımacılığı pazarı sunuyor. Moveecar ise GEFCO ve harici bilişim teknolojileri uzmanları tarafından araç lojistiği sunmak için oluşturulmuş bir platform. Bunu da otomotiv ve mobilite alanları için bir araç yaşam döngüsü oluşturarak sağlıyor.

“Fijital” dönüşüm

GEFCO Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Emmanuel Arnaud, “Dijital tüketicinin davranışları işletmeden işletmeye (B2B) ve işletmeden işletmeye ve tüketiciye(B2B2C) olmak üzere farklı pazarlara hizmet verirken geliştirdiğimiz stratejileri etkiliyor. Chronotruck ve Moveecar, müşteri deneyimini için makine öğrenimi ve güçlü algoritmalardan yararlanıyor” diyor.

 

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>