GeForce NOW sponsoru Bitexen, oyun-blockchain bağı kuracak

0

Bitexen Teknoloji, bulut tabanlı oyun hizmeti sağlayıcı GeForce NOW powered py GAME+’ın altın sponsoru oldu. Sponsorluk kapsamında; Bitexen platformu kullanıcılarına çeşitli kampanyalar ve etkinlikler ile NVIDIA GeForce NOW üyeliği hediye edecek.

Bitexen Teknoloji, bu sponsorlukla oyun ve blokzincir dünyasını bir araya getirirken anlaşma kapsamında oyunculara özel gerçekleştireceği çeşitli çevrimiçi etkinliklerle, oyun dünyasının önde gelen isimlerini kripto para piyasasıyla bir araya getirecek ve yıl boyunca binden fazla NVIDIA GeForce NOW üyeliği hediye edecek.

Oyun oynama teknolojisinde yeni bir çağ başlatan NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+,  Windows, MacOS, Android ve iOS işletim sistemlerine sahip cihazlarda 1080p görüntü ve 60 fps kalitesi ile oyun oynamaya olanak sağlayan bulut tabanlı bir hizmet sağlayıcı. GeForce NOW ile internete erişimi olan her yerde, başta Cyberpunk 2077, Dying Light 2: Stay Human, Battlefield 5, Apex Legends, Mount & Blade II: Bannerlord ve The Witcher 3 gibi binden fazla oyunu indirmeden ve güncelleme ihtiyacı olmadan oynama deneyimi kullanıcılara sunuluyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>