Geleceği gösteren etkinlik: AWS re:Invent 2019

0

Amazon’un Las Vegas’ta düzenlediği AWS etkinliği, 65 bin katılımcının katılımı ile gerçekleştirildi. Bizim de TechInside olarak katıldığımız etkinlik, özellikle kurumlar için önemli teknolojilere sahne oldu. 

25 milyar dolarlık değere sahip AWS’nin re:Invent 2019 etkinliği kapsamında biz de röportajlar gerçekleştirdik ve etkinliği önemli isimlerden dinledik. 

re:Invent 2019 etkinliği nelere sahne oldu?

Şirketler için önemli çözümlerin tanıtıldığı ve adeta geleceğin resminin çekildiği etkinlikte olan biteni yetkililerden dinledik. 

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Amazon AWS etkinliği düzenlendi

Nevada’nın Las Vegas şehrinde düzenlenen Amazon AWS etkinliği birçok yeni teknoloji çözümüne sahne oldu. 

Etkinlikte tanıtılan çözümlere baktığımızda, şema kayıt defteri, Amazon EventBridge olaylarının yapısını (şema) depolayan ve olayları yazılı nesneler olarak kullanabilmeniz için bunları Java, Python ve Typescript bağlarıyla eşleştiren Amazon EventBridge Schema Registry karşımıza çıkan çözümlerden biri oluyor. 

Mevcut AWS IoT SiteWise önizlemesini genişleten ve yeni özelliklerin eklendiği AWS IoT SiteWise Preview bir diğer çözüm. 

2 Aralık’ta başlayan ve 6 Aralık’a kadar devam eden etkinlikte ayrıca sertifika eğitimleri ve uygulamaları laboratuvar çalışmaları da düzenlendi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>