Techinside Google News
Techinside Google News

General Mobile’dan İlkay Cihaner Co-Founder.Work etkinliğindeydi 

Co-Founder.Work üçüncü etkinliğinde General Mobile Firması Strateji ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlkay Cihaner'i konuk etti
- Advertisement -

Co-Founder.Work üçüncü etkinliğinde General Mobile Firması Strateji ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlkay Cihaner’i konuk etti

İlkay Cihaner, iş hayatı hakkında önemli detaylar, iş geliştirme ve marka büyütme yolundaki adımlar hakkındaki tecrübelerini Co-Founder.Work takipçileri ile paylaştı. Okul döneminde yaşadıklarından yetkinliklerini nasıl geliştirdiğine kadar birçok noktaya değindi. Şirket hedeflerinden ve gelecekte sunacakları projelere de değinmeden geçmedi. 

Genç girişimcilere sunulan fırsatlar 

Son olarakta genç girişimcilere de sundukları fırsatlardan bahseden İlkay Cihaner son olarak soru-cevap yaparak güzel bir W-Talk etkinliğinin daha gerçekleşmesini sağladı. Etkinliğin tamamını izleyebilirsiniz: 

İlkay Cihaner kimdir?

1998 Doğumlu olan İlkay Cihaner 15 yıldır iş dünyasında. Çeşitli şirketlerde ve pozisyonlarda çalışma fırsatı elde eden Cihaner General Mobile İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olmakla beraber bir fotoğraf tutkunudur.

General Mobile hakkında

General Mobile, 2005 yılında Türkiye’de kurulan bir teknoloji şirketidir. Şirket, özellikle akıllı telefonlar, tabletler ve aksesuarları gibi elektronik ürünler üretmektedir. General Mobile, ürünlerini özellikle Android işletim sistemiyle birlikte sunarak, Türkiye’de ve dünya genelinde geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir.

General Mobile, kaliteli ve kullanıcı dostu ürünleriyle tanınmaktadır. Ayrıca, şirket, ürünlerinde yüksek performans, güncel teknolojiler ve şık tasarımlar kullanarak, müşterilerine en iyi kullanıcı deneyimini sunmayı hedeflemektedir. Şirket, Türkiye’nin yanı sıra, Avrupa, Asya ve Afrika gibi pek çok ülkede de faaliyet göstermektedir. 

Co-Founder.Work’ün etkinliklerinden haberdar olmak için sosyal ağlarda takip edin:

Instagram ►► https://www.instagram.com/cofounderwork/

Facebook ►► https://www.facebook.com/cofounderwork

Twitter ►► https://twitter.com/cofounderwork

Co-Founder.Work hakkında

Co-Founder.Work girişimcilere katma değer sağlayan ve yeni nesil çalışma deneyimi sunan bir coworking spacedir. İstek, inovasyon ve çalışmanın buluşma yeri olan Co-Founder.Work çalışanlarına sunduğu destekler ile ön plana çıkar. Girişimcileri destekleyen yapısıyla birçok start-up ile işbirliği içerisindedir. Merkezi ve güvenlikli konumu sayesinde zamandan kazanç sağlayabileceği gibi yüksek hızlı internet sayesinde işlerinizi rahatlıkla yapmanızı sağlar. Size uygun olan pakete göre hazır ofis, sanal ofis veya paylaşımlı ofis seçenekleri ile sizlere iş hayatınızda büyük kolaylıklar sağlar. Motivasyonumuzu aldığımız “MAY THE FORCE BE WİTH YOU” mottomuz ile sizleri ofisimize bekliyoruz.

W-Talk nedir?

Davet ettiğimiz girişimcilerle yaptığımız söyleşilere verdiğimiz etkinliktir. Konuşmacılar ile samimi bir ortam oluşturduğumuz etkinliklerde ilk olarak konuşmacımız günün konusundan bahseder. Daha sonrasında da katılımcılar ile soru cevap yaparak akıldaki soruları bitirdiğimiz bir etkinliktir. Konuşmacı sonrasında da networking bölümümüzde gelen katılımcılar birbiriyle tanıştırıp sosyal çevrelerini genişletmeyi hedefliyoruz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:10:19

Çip krizi ne zaman bitecek? 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir