Geri sayım başladı

3

Haberde Analiz” mottosuyla hazırladığımız ve TechInside.Com’un kardeşi olacak dergimiz için geri sayım başladı. Az önce gelen ozalit ile birlikte dergimiz baskıya gitti ve 15 Eylül’de de siz değerli okuyucularımızın masalarını ziyaret etmeye başlayacak.

Dergimizi birçok zorluğa göğüs gererek hazırladık. Haber verdiğini iddia eden ancak devlet kurumu bülteni haline dönüşmüş malum yayınlar gibi değil tam bağımsız olma şiarıyla yola çıktık. Hala da zorluklarla boğuşuyoruz. Ama inanıyoruz ki iyiler her zaman kazanır.

İlk sayımıza birçok dostumuz reklamlarıyla destek verdi. Onlar için hayali bir yatırımdı belki bu. Sadece isimlerimize olan güvenleriydi bize destek olmalarını sağlayan. İlk sayımızın reklam verenleri tabii ki bizim için çok önemli dedim ya resmen hayalimizi satın aldılar. Ancak ilk sayıyı ellerine aldıklarında ne denli doğru bir yatırıma imza attıklarını görecekler.

Öte yandan ulaşmaya vakit bulamadığımız diğer dostlarımız da ilk sayıda yer alamamanın üzüntüsünü yaşayacaklar. Ama olsun sonraki sayılarda herkese yetecek kadar yerimiz olacak. Evet, sitemizdeki abone linkinden sistemimize hala abone olmadıysanız durmayın ücretsiz abonelik işleminizi bitirin ve 15 Eylül’de dergimizle siz de tanışın.

Başlıkta söylemedim ama biz gerçekten bomba gibi geliyoruz!

Fatih Sarı

Yaklaşık 20 yıldır teknoloji yazıyor. Deneyimlerini paylaşabilmek ve kurumu daha da büyütebilmek adına SDN Bilişim ailesine katıldı. TechInside yayın koordinatörü olarak görev yapıyor. Beşiktaş aşığı, evli ve Kartal isimli bir erkek çocuk babası...

Yorumlar

  1. O halde kutlama teması benden..
    Randy Travis – Thanks A Lot [Warner Music, Influence, Nashville 2013]

  2. Çok teşekkür ederiz….

  3. 15 Eylül’ü merakla bekliyoruz o zaman. :)

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>