Gıda bağışlarını Uber taşıyacak

0

Uber ve Türk Kızılayı, ihtiyaç sahiplerine el uzatmak için bir araya gelerek, Uber’le Paylaş kampanyasını başlattı. Uber uygulaması aracılığıyla, YEMEK BAĞIŞLA seçeneği üzerinden çağrılacak bir araca, en az 2 adet bozulmayan, konserve veya paket yiyecek veren bağışçılara bir teşekkür kartı verilecek. Uber’le Paylaş üzerinden bağışlanan tüm yiyecekler, Türk Kızılayı tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır. Teşekkür kartı üzerindeki kodu Uber uygulamasına tanıtan bağışçılar ise 10 TL, 50 TL veya 500 TL değerinde Uber kredisi kazanabilecek.

Nasıl bağış yapılır?
Bağış yapmak isteyen kişiler, 17-21 Haziran tarihlerinde 09:00-19:00 arası Uber uygulamasını açarak, menüden YEMEK BAĞIŞLA seçeneğini seçtikten sonra bulundukları konuma araç çağırıp, sürücüye en az 2 adet bozulmayan, konserve veya paket yiyecek* teslim edebilirler. Bağışçılar, sürücüden aldıkları sınırla sayıdaki teşekkür kartlarındaki kodu Uber uygulamasında “Promosyonlar” alanına girip 10 TL, 50 TL veya 500 TL değerinde Uber kredisi kazanabilirler.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>