Gigaset S850 gerçeğe yakın ses kalitesi vaat ediyor

0

Gigaset_S850Renkli TFT ekran, Bluetooth, mikro USB girişi gibi birçok özelliği bir arada sunan Gigaset S850, kullanıcılarına HD Voice ile yüksek ses kalitesi ayrıcalığını yaşatıyor. HD Voice sayesinde telefon görüşmeleri daha net ve “gerçeğe yakın” hale gelirken, eller serbest özelliğiyle yapılan tüm görüşmeler de bu ses deneyimi sayesinde çok daha canlı ve kesintisiz olabiliyor.

Gigaset S850, 500 vCard kayıtlık kapasite sunan hafızayla geliyor. Yedeklenen kartvizitler USB aracılığıyla telefon rehberinize kaydedebiliyor, Mini USB özelliği sayesinde bilgisayarınıza bağlanarak Outlook ve rehberle eşleştirilebiliyor.

Gigaset S850, Bluetooth özelliğiyle telefonunuzu kulaklıkla kullanma şansı veriyor. 12 saat konuşma ve 300 saat bekleme kapasitesinin yanı sıra, sahip olduğu özellikleriyle alışkanlıkları değiştirmeyi vaat ediyor.

Yüksek çözünürlüklü geniş TFT renkli ekranı gözleri yormadan okumayı ve menüler arasında geçiş yapmayı kolaylaştırıyor. Tasarruflu güç kaynağıyla geleneksel kablosuz telefonlara oranla daha az enerji tüketen S850, el cihazıyla baz istasyonu arasındaki mesafeye göre yayın gücünü azaltıp artırabiliyor. Gigaset S850’in entegre ECO DECT teknolojisi ise baz istasyonunun yayın gücünü yüzde 60’a kadar düşürebilmeyi sağlıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>