Gigaset Türkiye 2014’te cirosunu yüzde 11 artırdı

0

Gigaset Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Hasan Palandöken
Gigaset Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Hasan Palandöken

Gigaset, sektöre farklı bakış açısıyla geliştirtiği cihazlar ile Türkiye’deki cirosunu bir önceki yıla göre yüzde 11 artırarak pazardaki liderliğini pekiştirdi. Android işletim sistemine sahip akıllı ev telefonu, üst segment cihazları ve Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlarla teknolojiler geliştiren Gigaset Türkiye, 2015’te bütün ev cihazlarının birbirleriyle entegre çalıştığı yeni ürün gamıyla pazardaki payını arttırarak liderliğini sürdürmeyi hedefliyor.

2015 yılında da Ar-Ge çalışmalarının sonuçlarını almaya başlayacaklarını belirten Gigaset Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Hasan Palandöken; “Geçtiğimiz yılki büyümemize en önemli katkıyı Android işletim sistemi ve üst segment cihazlarımız sağladı.  Hem dünyada hem de Türkiye’de DECT telefon pazarına, 2015 yılında da yeni nesil teknolojilerimiz ile yön vermeyi hedefliyoruz. Gigaset olarak vizyonumuz bütün ev cihazlarının birbiriyle konuştuğu bir teknolojinin merkezi konumunda olmak. 2015 yılında DECT telefon merkezli, tüm ev sistemlerinin çalışmasına olanak sağlayan ‘Akıllı Ev Çözümlerimiz’ ve yeni nesil teknolojilerimiz ile pazarı canlandırmayı amaçlıyoruz” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>