Girişimciler buluştu! E-ticaret ve dijital pazarlama konuştu

0

Uluslararası Dijital Girişimcilik Derneği, 2020 Üye Tanışma Programı kapsamında dijital dünyada yaşanan gelişmeleri değerlendirdi. Programda ayrıca ORKA Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Damat Tween CEO’su Süleyman Orakçıoğlu ve Desnet CEO’su Ömer Ekinci katılımcılara ‘Girişimcilik’ temalı bir konuşma gerçekleştirdi.

Dijital girişimciler e-ticareti konuştu

Düzenlenen tanışma toplantısında sahneye çıkan Uluslararası Dijital Girişimcilik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Faik Tanrıkulu, devletlerin giderek küçüldüğü günümüzde istihdam sorununu çözmek için dijital girişimciliği yaygınlaştırmak adına yapılan çalışmaların önemine değindi.

Programın onur konuklarından biri olan Damat Tween CEO’su Süleyman Orakçıoğlu ise genç girişimcilere mesaj verdi ve girişimcinin kaybede kaybede kazanmayı öğrendiğini söyledi. 

DESNET CEO’su Ömer Ekinci ise dijitalin önemine dikkat çekti. 

Programın son bölümünde derneğin vizyonunu ve faaliyetlerini anlatan UDGD Başkanvekili ve MET Dijital Performans Ajansı Kurucu Ortağı Ahmet M. Çalmuk ‘Gelişim Odaklı’ bir dernek olduklarının altını çizdi. Çalmuk ayrıca verdiği rakamlarla 2020 yılına gelindiğinde E-Ticaretin 4 triyon dolarlık hacme ulaştığını ifade etti. Bu alanda aktif rol almak isteyen girişimcileri dernek çatısı altında görmeyi arzuladıklarını söyleyerek konuşmasını bitirdi.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>