Girişimciler için MediaMarkt Startup Challenge ’19 başlıyor

0

İlki geçen yıl düzenlenen MediaMarkt Startup Challenge için ikinci dönem başlıyor. Başvuruların başladığı MediaMarkt Startup Challenge ’19, girişim fikri olanları bekliyor. 

Dijitalleşmeyi iş sürecine dahil eden ve perakende sektörüne yönelik çözümler sunan projelerin ödüllendirilecek etkinliğe başvurular 10 Haziran’a kadar devam ediyor. Yarışmaya katılmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Kriterleri karşılayan toplamda 10 proje, MediaMarkt Startup Challenge Day etkinliğinde uzman jüriye sunumunu yapacak. Bunun tarihi ise 25 Haziran.

MediaMarkt Startup Challenge 19 için bu yıl Yunanistan’dan da başvuru alınıyor. Yarışma perakende satış teknolojileri, satış sonrası teknolojiler ve kurumsal dijitalleşme süreçleri üç ana başlığa odaklanıyor.

Yarışmanın sonucunda ilk üçe girmeye hak kazanan projelerden birinci olan Münih’te gerçekleşecek Retailtech Hub Programı’na katılabilecek. Ayrıca, irişimciler için kurumsal ortaklıklar sunan hızlandırma programına dahil olma hakkı, Silikon Vadisi’nin en aktif yatırımcıları arasında olan Plug and Play’in girişimci ağına dahil olma fırsatı yakalayacak.

İkinci olan proje MediaMarkt ve Tekzen’in ülkemizdeki mağazalarında pilot uygulama yapabilecek. Ayrıca Kategori Mağazacılığı Derneği’ne çözümlerini sunma hakkı elde edecek. Aynı şekilde üçüncü olan proje de MediaMarkt ve Tekzen mağazalarında pilot uygulama yapabilecek.

Son olarak, üç proje de 1 Ekim günü İstanbul’da gerçekleşecek Perakende Teknolojileri Konferansı’nda çözümünü tanıtabilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>