Techinside Google News
Techinside Google News

Girişimcilik ekosistemi bu kahvaltıda bir araya geldi!

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM) ev sahipliğinde 7. Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması, 27 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirildi.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM) ev sahipliğinde düzenlenen 7. Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması, 27 Ocak 2024 Cumartesi günü gerçekleştirildi. TechInside olarak medya partnerleri arasında olduğumuz etkinlik, girişimcilerin diğer ekosistem paydaşlarıyla yakın ilişkiler kurmasını ve iş birliği fırsatları yakalamasını sağladı.

Etkinliğe, girişimciler, yatırımcılar, kurumsal temsilciler ve akademisyenler olmak üzere yaklaşık 300 paydaş katıldı. Hafta sonu olmasına rağmen yoğun bir katılımın olduğu etkinlik, girişimcilik ekosisteminin canlılığını bir kez daha gözler önüne serdi.

- Advertisement -
Editörümüz Enes Yiğit’in StartupTeknoloji röportajı

StartupTeknoloji, girişimcilik ekosistemini BTM çatısı altında bir araya getirdi

Etkinlik, nefis bir kahvaltıyla başladı. Kahvaltı sonrası, Galatasaray Üniversitesi Müzik Kulübünden genç sanatçı Pelin Çelik, misafirlere harika bir müzik ziyafeti sundu.

Ardından, StartupTeknoloji yönetici ortağı Hande Kaya, açılış ve hoş geldiniz konuşmasını gerçekleştirdi. Ardından sırasıyla, BTM Genel Müdürü İbrahim Elbaşı ve ana sponsor Akan Yürekli AŞ. adına Akan Yürekli konuşmalarını gerçekleştirdi.

Konuşmaların ardından, sahnede girişimciler yer aldı. Girişim sponsorları arasında bulunan Wegs, Plavel, Postuby ve Kamyonda POS firma sunumlarını gerçekleştirdi.

Daha sonra, e-ticaret alanında önemli isimlerin yer aldığı, “E-ticaret Çağında Girişimcilik” başlıklı panel gerçekleştirildi. Paneli L-Event akademi kurucusu M. Levent Elmas moderatörlüğünde, Carrtell.co’nun kurucusu Batuhan Tosunoğlu, Arkerebox’ın kurucusu İlker Vardarlı ve Akan Yürekli Aş.’nin kurucusu Akan Yürekli panelist olarak katıldı.

Etkinlik, BTM’nin global girişimcilik programlarından olan GrowUP girişimlerinin sunumlarıyla ve networking ile sona erdi.

Program, girişimcilerin yeni iş fırsatları yakalaması ve networkünü genişletmesi için önemli fırsatlara zemin oluşturdu. Ayrıca, e-ticaret alanındaki trendler ve gelişmeler hakkında bilgi edinme imkanı da sağlandı.

StartupTeknoloji, girişimcilik ekosistemini güçlendirmek ve girişimcilerin başarılı olmalarına yardımcı olmak için bu tür etkinlikleri düzenli olarak gerçekleştirmeye devam edecek.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:27:42

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir