Techinside Google News
Techinside Google News

Girişimcilik ekosistemi kahvaltı buluşması’nın yeni adresi!

StartupTeknoloji'nin öncülüğünde ekosistemin nabzını tutan Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması'nın altıncısı için hazırlıklar sürüyor.
- Advertisement -

StartupTeknoloji‘nin öncülüğünde düzenlenen ve girişimcilik ekosisteminin nabzını tutan Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması‘nın altıncısını gerçekleştirmek için hazırlıkları devam ediyor. İnovasyon ve teknoloji tutkunlarını bir araya getiren bu özel buluşma, 25 Kasım Cumartesi günü İTÜ Magnet‘te düzenlenecek. Girişimciliğin kalbi bu ay İTÜ ARI Teknokent‘te atacak!

Etkinlik Detayları:

Tarih: 25 Kasım Cumartesi
Saat: Sabah 09.00-14.00
Yer: İTÜ Magnet, İTÜ ARI Teknokent, İstanbul

StartupTeknoloji İnovasyonun ve Girişimciliğin Buluştuğu Nokta Olma Hedefinde

StartupTeknoloji, İTÜ Magnet‘te, girişimcilik ekosisteminin öncüleri, yenilikçi fikirler ve sürdürülebilir iş modelleri ile dolu bu buluşmayı sabırsızlıkla bekliyor. Katılımcılar, değerli konuşmacılar ve sektör liderleri tarafından paylaşılacak bilgilerle donanacak. Katılımcılar, tecrübelerini genişletecek ve yeni iş birlikleri için fırsatlar yakalayacak.

Kapsamlı Ağ Oluşturma Fırsatı

Girişimciler ve yatırımcılar için bir araya gelme, ağ oluşturma ve potansiyel iş birlikleri geliştirme şansı sunan bu kahvaltı buluşması, sektördeki en son trendleri ve fırsatları keşfetmek isteyen herkes için benzersiz bir ortam sağlıyor.

Kayıt ve Katılım

Etkinliğe katılımınız, StartupTeknoloji için büyük önem taşımaktadır. Katılımınızı garantilemek için önceden kaydınızı yapınız. Kayıt ve diğer tüm sorularınız için [email protected] mail adresi üzerinden StartupTeknoloji ile iletişime geçebilirsiniz.

StartupTeknoloji, girişimcilik ekosisteminin değerli üyelerini İTÜ Magnet‘teki bu özel buluşmada ağırlamak için sabırsızlanıyor. Girişimciliğin geleceğine yön verecek bu etkinlikte siz de yerinizi alın ve ekosistemin parçası olun.

İletişim:

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi için StartupTeknoloji uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulamayı indirmeden önce mutlaka uygulama ön kayıt formunu doldurmuş olmanız gerekiyor.

Uygulamaya kayıt ön başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Android kullanıcıları için uygulama linki için tıklayınız.

iOS kullanıcıları için uygulama linki için tıklayınız.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:02:43

Nvidia çip sektöründe lider oldu!

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir