Techinside Google News
Techinside Google News

Girişimler için finans ve yatırım yönetim platformu

Basehub kurucusu Serkan Türkoğlu ile girişimlere yatırım bulma yolunda her adımda destek veren, yatırım süreçlerini yöneten ve alternatif fon kaynakları bulan platformun işleyişini konuştuk.

Basehub, startuplara strateji, büyüme ve yatırım operasyonlarında destek sunuyor. Kendisini girişimciler için bir İsviçre çakısı olarak tanımlayan platform startuplar için tüm yatırım süreçlerini yönetiyor, alternatif fon kaynakları buluyor ve tüm süreci hızlandırıyor. Ayrıca, Melek Yatırımcılar ve Risk Sermayesi fonları için Analiz ve Raporlama Hizmetleri de sunuyor. Basehub ekibi, girişimcilik, yatırım ve kurumsal finans alanlarında deneyimli üç partner tarafından kuruldu. Bu üç farklı perspektif sayesinde girişimlere çeşitli destekler sağlama kapasitesine sahipler. Zaman içinde, muhasebe, hukuk, hibe-teşvik, global büyüme gibi alanlarda deneyimli partnerler ekibe dahil edildi. Basehub’ın başarıları arasında, şimdiye kadar 15 yatırım turunu başarıyla yönetmesi, 50’den fazla yatırımcıyı startuplarla buluşturması, 100’den fazla startup için dokümantasyon ve şirket değerlemesi hizmeti vermesi yer alıyor. Ayrıca, 6 farklı hızlandırıcıda Yatırıma Hazırlık ve Finansal Planlama gibi konularda eğitimler veriyor ve startupların gelişimine katkıda bulunuyor.

Bu videomuzda, platformun girişimcilik ve yatırım dünyasındaki etkisine dair önemli noktaları sizlerle paylaşıyoruz. Söz konusu video içeriğimizin temel noktalarını özetle sizlerle paylaşıyor olacağız, detayları birinci ağızdan videomuzda sizlerle paylaşmış olacağız.

- Advertisement -

Girişimciler İçin: Videomuzda, Base-Hub platformunun girişimcilere sunduğu değerli hizmetlere dikkat çektik. Özellikle, Investment Ready Programı (IR), Catalyst Interim Programı (CI) ve One Extra Mile Programı (1EM) gibi hizmetlerini ele aldık. Bu programların, girişimcileri yatırım almaya nasıl hazırladığını, finansal analiz, değerleme ve stratejik yol haritası geliştirme konularında sağladıkları destekleri vurguladık. Videomuzda, bu yaklaşımlarının, yatırım sürecini hızlandırmadaki etkinliğine özellikle vurgu yaptık.

Yatırımcılar İçin: Base-Hub’un melek yatırımcılar, fonlar ve risk sermayedarlarına sunduğu hizmetler üzerine de yoğunlaştık. Finansal analiz, girişim keşfi ve yatırım süreci yönetimi gibi konularda sundukları geniş hizmet yelpazesini ele aldık. Videomuzda, yatırımcılar için sunulan bu hizmetlerin, portföylerindeki girişimlerin yönetimsel yeteneklerini nasıl geliştirdiğine ve küresel yatırım fırsatlarını nasıl kolaylaştırdığına dikkat çektik. Base-Hub’ın müşterilerinden alınan geri bildirimlere de videomuzda yer verdik. Ayrıca, Base-Hub’un kullanıcılar arasında teşvik ettiği topluluk yapısı ve ağ oluşturma fırsatlarına da değindik. Consumer Electronics Show 2024 (CES 2024) kapsamında etkinliğin hazırlık sürecinde Base-Hub tarafından etkinlikte yer alacak girişimlere verilen katkılardan bahsettik.

Videomuzda, bu özelliklerin iş büyümesi ve deneyim paylaşımı için ne kadar önemli olduğunu anlattık. Base-Hub’ın girişimcilere ve yatırımcılara sunduğu çeşitli ve kapsamlı hizmetler üzerine geniş bir bakış açısı sunduk. Platformun girişim ekosistemindeki rolünü ve önemini, verimlilik ve özelleştirilmiş hizmetlerine konuğumuz Serkan Türkoğlu’yla vurgu yaparak ele aldık.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir