Github beta sürümü yayınlandı

0

Github beta sürümü

Daha önce iOS için yayınlanan Github beta sürümü, artık Android platformu için de yayınlandı. Uygulama ile geliştiriciler, sürekli çevrimiçi kalabilecek.

Github beta sürümü Andorid’de

Yazılım geliştiricilere yönelik dünyanın en büyük platformu olan Github, uygulama ile kullanıcıların sürekli çevrimiçi kalabilmelerini hedefliyor. iOS için beta sürümü yayınlanan uygulama, artık Andorid platformunda da beta sürümüyle yayında.

Github’ın yeni mobil uygulamasıyla geliştriciler telefonları ile sürekli çevrimiçi kalabilecek projeleri inceleyebilecek. Ayrıca diğer geliştiricilerle sürekli iletişimde kalarak, gelişim süreci sürekli hale gelebilecek.

Henüz beta aşamasında oaln bu uygulama için Github, kullanıcılardan geri bildirimler topluyor. Alınan geri bildirimler kapsamında Github, sürümde iyileştirmelere yaparak uygulamanın son halini kısa bir sürede yayınlayacak. Github beta sürümünü kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>