GitHub yüz yüze mezuniyet etkinliği düzenleyecek

0

GitHub yüz yüze mezuniyet

İnternet barındırma ve yazılım geliştirme platformu yaklaşık 7.500 kişiyi çekebilecek küresel etkinlikler öncesinde başarı öyküleri arıyor. GitHub, yüz yüze mezuniyet etkinliklerini geri getiriyor.

GitHub Education kıdemli program yöneticisi Elise Hollowed: “Evet, GitHub Mezuniyet 2022, pandemiden sonraki ilk yüz yüze etkinliğimiz olacak” diyor. Yazılım geliştirme ve internet barındırma şirketi, Yeni Delhi ve Sao Paulo’da yüz yüze etkinliklere ev sahipliği yapmayı planlıyor. Yeni Delhi etkinliği 4 Haziran’a ayarlandı. Sao Paulo’nun etkinliği 10 Haziran’a. Ve sanal GitHub mezuniyet etkinliği 11 Haziran’a ayarlandı.

Hollowed: “10.000 katılımcı kilometre taşına ulaşmaya hevesli olsak da, 7.500 katılımcının daha olası görünüyor, ancak bu 6.795 öğrencinin katıldığı geçen yıla göre daha yüksek” ifadelerini kullandı.

GitHub, bu ayki bir blog yazısında: “Bu yıl dünyanın dört bir yanından binlerce öğrenci bir araya geldi ve yaşadığımız dünyayı, nasıl öğrendiğimizi ve nasıl ilerlediğimizi yeniden tanımladı. Deneyimin bir parçası olmaktan onur duyuyoruz ve bu dönüm noktasını kutlamak için sabırsızlanıyoruz. … Bu mezunlar, geçen yıl içinde bulundukları koşullar ve zorluklar ne olursa olsun, nelerin mümkün olduğuna ışık tuttular” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>