GittiGidiyor.com’da üst düzey atama

0

Dünyanın önde gelen pazaryeri eBay’in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com’da, Pazarlama Direktörlüğüne eBay International’dan Christian Erhard atandı. GittiGidiyor.com’da 1 Ağustos 2014 tarihinden itibaren çalışmaya başlayan Edhard, pazarlama ekibinin yönetiminden sorumlu olacak.

Christian Erhard, pazarlama ve takım liderliği konusunda, dijital pazarlama, ortaklık geliştirme ve ekip yönetimi dahil tüm pazarlama kanallarında 10 yılı aşkın süre profesyonel geçmişe sahip.

Erhard, 2006 yılından bu yana eBay’ de çeşitli pozisyonlarda görev yapıyor. 2006-2008 yılları arasında eBay Berlin’de Pazarlama Müdürü görevi ile portallar, medya ve inovasyon yönetiminden sorumlu oldu.

GittiGidiyor.com Pazarlama Direktörü Christian Erhard
GittiGidiyor.com Pazarlama Direktörü Christian Erhard

2009 yılından bu yana eBay International Zürih’de Online Ortaklık Yönetimi Başkanı pozisyonunda; işbirliği pazarlama yönetimi, arama motorları optimizasyonu, iş geliştirme, medya pazarlama kampanyaları, inovasyon yönetimi, pazarlama liderlik takımı üyeliği dahilinde; bütçe, performans yönetimi ve strateji geliştirme görevlerini yürüttü. Munich LudwigMaximiliansUniversity mezunu Christian Edhard 1974 doğumlu. Almanca, İngilizce ve Fransızca biliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>