GittiGidiyor’un pazarlama otomasyonuna MarTech ödülü

0

GittiGidiyor, Akıllı Pazarlama Otomasyon Projesi ile MarTech Awards’ta En İyi Pazarlama Otomasyonu Teknolojisi ödülünün sahibi oldu. Alışveriş yolculuğunda en yüksek faydayı sağlamayı hedefleyen teknoloji, kullanıcıların alışveriş davranışlarına dair verilerini kullanarak kişiye özel gerçek zamanlı iletişim yapabilmeyi sağlıyor.

GittiGidiyor’un “Akıllı Pazarlama Otomasyon Projesi”, kullanıcıların site üzerindeki alışveriş, ziyaret, sepet, favoriye ekleme ve yorum yapma gibi davranış ve etkileşim verilerini detaylı analiz ederek, gerçek zamanlı iletişim yapılabilmesine olanak sağlıyor. Bu sayede kullanıcılara ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda bir alışveriş deneyimi sunulurken, iş süreçlerinde de verimlilik artıyor.

“GittiGidiyor’da yaptığımız her işte kullanıcılarımızı işimizin merkezinde tutuyor ve onlarla olan bağımızı daha da güçlendirmeye odaklanıyoruz. Akıllı Pazarlama Otomasyon Projesiy’le de kişiye özel bir alışveriş deneyimi sunuyor, alışveriş süreçlerinde kolaylık sağlıyoruz” diyen GittiGidiyor CMO’su Feyza Dereli Fedar, projenin yeniklikçi kampanyalar tasarlamalarına yardımcı olduğunu belirtiyor.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>