Global Girişimcilik Etkinliği gerçekleşti

0

Global Girişimcilik Etkinliği

Dünyanın pek çok yerinden girişimcilerin katıldığı, Global Entrepreneurship Congress etkinliği İstanbul’da gerçekleşti. TechInside olarak katıldığımız Global Girişimcilik Kongresi etkinliğinde, Hepsiburada Kurumsal İletişim ve İlişkiler Grup Başkanı Koray Öztürkler ve Hepsiburada Pazarlama Grup Başkanı Yüce Zerey ile bu etkinliği değerlendirdik.

YouTube video

Hepsiburada sponsorluğunda Global Girişimcilik Etkinliği gerçekleşti

Türkiye’den ve dünya genelinde çok önemli katılımcıların katıldığı bu etkinlikte, girişimcilik hayatının dünü, bugünü ve yarını konuşuldu. Ülkemizde gerçekleşen bu kongrede, Hepsiburada Grubu, dijital ekonomi kısmını sahiplendi.

İş modelleri konusunda, teknoloji ve düşünce yapılarının dijital dönüşümün tartışıldığı oturumlarda, oldukça keyifli bir gün geçirildi. TechInside olarak katıldığımız oturumlarda, önemli konular değerlendirildi.

Hepsiburada Kurumsal İletişim ve İlişkiler Grup Başkanı Koray Öztürkler ile gerçekleştirdiğimiz röportajda, Hepsiburada ile ilgili merak edilen konuları konuştuk. Hepsiburada’nın tekil ve kurumsal yapıdaki girişimcilere verdiği destekler hakkında önemli bilgiler edindik.

Bu röportajın sonrasında ise Hepsiburada Pazarlama Grup Başkanı Yüce Zerey ile kısa bir sohbet gerçekleştirdik. Bu sohbetimizde ise Global Girişimcilik Kongresi’ni ve Hepsiburada’nın girişimcilik konusundaki vizyonunu konuştuk.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>