Gmail tasarım değişikliğine gidiyor

0

Gmail tasarım

Google tarafından yayınlanan bir blog yazısına göre, Gmail tasarım değişikliğine gidiyor. G Suite kullanıcıları, tasarımı görecek ilk görecek kişiler olacak.

Gmail tasarım değişikliği ne zaman geliyor?

Dünyanın en popüler e-posta hizmeti Gmail, kullanıcıları için yenilikler sunmaya devam ediyor. Gmail bu kez, tasarım değişikliğiyle gündeme geldi.

Temmuz ayının 3. Haftası içinde G Suite kullanıcıları için gelecek olan yeni tasarım, ilerleyen süreçte tüm kullanıcılara sunulacak. Tasarım değişikliği ile yepyeni bir görünüme kavuşacak olan Gmail, Slack’in kendisine rakip olması sonrasında, buna yönelik iyileştirmeler yapılıyor.

3 farklı başlıktan bir tanesinde yine e-postalar olacak. Diğer başlıklarda ise sohbet ve video görüşmeleri yer alacak. Ancak Google, sohbet görüşmelerinizi artık Gmail’e entegre ederek kaydedecek. Yeni tasarımda işlevsel sohbet odaları bulunacak ve odalarda kullanıcılar iletişimini daha hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilecek.

Ofis bildirimlerini de ayarlayabilecek olan kullanıcılar, rahatsız etme ve uygun gibi farklı seçimleri seçebilecekler. Böylelikle Gmail, günlük kullanımda da önemli bir yer edinecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>