Techinside Google News
Techinside Google News

GoDaddy, yeni Web Sitesi Mimarı’nı duyurdu

- Advertisement -

GoDaddy, küçük işletmelerin Google, mobil ve sosyal medyada başarılı olması için tasarladığı Yeni Web Sitesi Mimarı’nın lansmanını yaptı. Uygun maliyetli ve kolay kullanılabilen yeni Web Sitesi Mimarı, küçük işletmeler ve fikirlerini hayata geçirmek isteyenlerin çok az teknik bilgiyle bir saatten kısa bir sürede, akıllı telefonlar üzerinden bile fonksiyonel ve profesyonel bir web sitesi kurmalarını sağlayan mobil dostu bir çözüm olarak dikkat çekiyor.

“Mobil öncelikli” tasarım

 Türkiye’de, tüketiciler telefonlarını günde 4 milyar kez kontrol ediyor. Her dört kişiden biri uyandığı anda telefonuna bakıyor. İnternete mobil ağ üzerinden akıllı telefonlarından bağlanan insanların oranı yüzde 65 iken, Wi-Fi üzerinden bağlananların oranı yüzde 35. Bu da ülkedeki akıllı telefon ve mobil kullanımının yükselişini gösteriyor. Bu da şu anlama geliyor: tüm işletmelerin hedef kitlelerine bulundukları ve zaman geçirdikleri cihazlar üzerinden ulaşması gerekiyor. GoDaddy’nin yeni Web Sitesi Mimarı bu bilgiler ışığında, mobil öncelikli bir ürün olarak tasarlandı. GoDaddy’nin yeni Web Sitesi Mimarı’yla kurulan tüm web siteleri özünde dizüstü ve masaüstü bilgisayarların yanı sıra telefon ve tabletlerle de uyumlu olacak şekilde geliştirildi. GoDaddy müşterileri, dijital varlıklarını oluştururken 1500’den fazla fikir ve sektör arasından temasını seçebiliyor ve GoDaddy’nin ödüllü müşteri desteğinden yararlanabiliyor.

GoDaddy’nin 2015’te yaptığı araştırmaya göre bir web sitesine sahip olmanın avantajları konusunda farkındalık olsa da, katılımcıların yüzde 27’si bir web sitesi kurmaya zamanları olmadığını söylüyor. Yüzde 26’sı ise gerekli teknik bilgiye sahip olmadığını düşünüyor.  

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir