Gogoro ile Foxconn anlaşmaya vardı

0

Gogoro Foxconn

Pil değişim tesisleri konusunda çalışmalarını sürdüren Gogoro Foxconn ile anlaştı. İkili, teknoloji geliştirme çalışmalarında birlikte yer alacak.

Gogoro ile Foxconn birlikteliği

Mobilite şirketi Gogoro, Smartscooter’ların uluslararası genişlemesini “hızlandırmak” için üretim devi Foxconn ile anlaştı.

İkili araç mühendisliği, akıllı akü teknolojisi ve üretimi üzerinde birlikte çalışacak ve Gogoro tasarım ve teknoloji dağıtımı konularına daha fazla ağırlık verebilecek.

İlk olarak Tayvan’da büyüme gösteren Gogoro, küresel bir şirket olma yolunda önemli adımlar atıyor. Daha önce Gogoro Hindistan ve Çin’de genişleme planlarını açıklamıştı.

Gogoro sunacağı pil değiştirme istasyonları ile hizmetini daha kullanıcı dostu hale getirmek istiyor. Böylelikle isteyen kullanıcılar pil değiştirme istasyonlarında beklemeden değişim yaparak yolculuklarına devam edebilecekler. Ulaşım endüstrisindeki birçok kişi, araba sahipliğinin azalmasını bekliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>