Goldman Sachs ile Galaxy Digital ortaklık kurdu

0

Goldman Sachs ile Galaxy Digital

Bitcoin işlemlerini genişletmek için Goldman Sachs ile Galaxy Digital ortaklık kurdu. Bu ortaklığın, Bitcoin vadeli işlemlerde destek sağlaması bekleniyor.

Goldman Sachs ile Galaxy Digital birlikteliği

Kripto para alım satımları konusunda yeniliklere açık bir şekilde hareket eden Goldman Sachs, bu alanda yeni ortaklıklar da kuruyor. Goldman Sachs’ın kripto para ekosistemi için ortaklık kurduğu son şirket ise Galaxy Digital oldu.

Bitcoin vadeli işlemleri dikkate alınarak yapılan bu ortaklık, Bitcoin işlemleri için yeni likidite sağlayacak. Goldman Sachs’ta yönetici pozisyonunda görev tapan Minton, amaçlarının müşterileri için en iyi fiyatlandırmayı sunmak olduğunu söyledi. Ayrıca ticaret yapılmak istenen varlıklara güvenli erişimin de sağlanması yönünde bir strateji izleniyor.

Minton, 2021 yılında kripto paralar için stratejilerini gerçekleştirmelerinde önemli bir yol arkadaşı olacak Goldman Sachs ile çalışacakları için büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>