Google arama görünümü değişiyor

0

Google arama görünümü

Google arama görünümü, şirketler için daha iyi hale getirilecek. Yeni görünümle şirketlerin isimleri daha belirgin hale gelecek.

Google arama görünümü için yenilikler

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google, kullanıcılar için iyileştirmeler yapmaya devam ediyor. arama sonuçlarında sık sık yeniliğe giden Google, bu kez görünüm odaklı bir çalışmaya imza attı.

Google’da arama sonuçlarında listelenen şirket web siteleri, daha rahat bir şekilde görülebilecek. Ayrıca arama sonuçlarındaki reklamlar da daha belirgin hale gelecek. Böylece şirketler kendi isimlerini Google arama sonuçlarında kullanıcılara daha rahat bir şekilde gösterebilecek. Reklam veren şirketlerinde reklamları daha görünür hale gelecek.

Tüm bunlara ek olarak, web sitelerinin ikonları da arama sonuçlarında görünür olacak. Kullanıcılar, yaptıkları ilgili aramalarda, hangi sitelerin şirket sitesi olduğunu ve reklamları net bir şekilde görebilecek.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>