Google Dijital Denge benzeri uygulamalar çıkardı

0

Google Dijital Denge

Google Dijital Denge benzeri olan 5 yeni uygulama çıkardı. Bu uygulamalar, kullanıcıların dijitaldeki davranışlarını analiz etmek için geliştirdi.

Google Dijital Denge konusuna odaklanıyor

5 yeni uygulamanın tanıtımını yapan Google, bu uygulamalar ile kullanıcıların dijitaldeki davranışını hedef alıyor. Google Creative Lab’ın geliştirdiği uygulamalar, Android8.0 ve üzeri işletim sistemleri için kullanıma sunuldu.

Yayınlanan UnlockClock isimli uygulamayla, kullanıcıların gün içinde kaç kez ekran kilidini açtığı gösteriliyor. Arkadaş ortamları için geliştirilen WeFlip ise buluşmalarda telefona ilk kim bakarsa onun hesabı ödemesi üzerine kurulu.

Post Box uygulamasında ise temel amaç, kullanıcının seçtiği belirli saatler aralığında bildirimleri gizlemek ve böylelikle rahatsız edilmesini önlemek yer alıyor.

Morph uygulaması, sizin için en önemli olan 3 uygulamayı gösteriyor ve diğerlerini gizliyor. Örneğin iş saatlerinde Gmail, Chrome ve Takvim uygulamalarını gösterirken diğer tüm uygulamaları kapatıyor.

Google’ın duyurduğu beşinci uygulama ise Desert Island. Bu uygulamayla kullanıcılar için en önemli 7 uygulama seçiliyor. 24 saatlik süre sonunda bu 7 uygulama ve diğer uygulamaların kullanımına yönelik bir grafik sunuluyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>