Google Drive indirme sayısı rekor kırdı!

0

Google Drive indirme

Bulut depolama teknolojilerine yönelik artan taleple, Google Drive indirme sayısında da yükseliş yaşanıyor. Google Drive, 5 milyar indirme barajını geçti.

Google Drive indirme sayısı 5 milyarı geçti

Kullanıcılar artık verilerini, dosyalarını ve fotoğraflarını kendi bilgisayar ve telefonlarında saklamak yerine butta depolamayı tercih ediyor. Böylelikle bu veriler, her an her yerden ulaşılabiliyor oluyor.

Google Drive, bu konuda sağladığı avantajlar sayesinde dünyanın en büyük bulut platformları arasında yer aldı. Şu ana dek Google Drive, 5 milyar indirmeye ulaşarak kendi rekorunu kırmayı başardı. Ayrıca Google Drive bu rekorla, 5 milyar indirilmeye ulaşan 10 uygulama arasında yer almayı başardı.

Kullanıcılar kişiselleştirilebilir depolama alanı sunan Google Drive, kullanıcı verilerini güvenli bir şekilde sakladığını iddia ediyor.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>