Google Earth gezgin özelliğini genişletiyor

0

Google Earth gezgin

2017 yılında kullanıma sunulan Google Earth gezgin özelliği artık genişliyor. Yeni özellikle birlikte kullanıcılar kendi hikayelerini oluşturabilecekler.

Google Earth gezgin özelliğini yeniliyor

Google Earth, Voyager yani gezgin isimli özelliğiyle yenilikçi bir adım atmıştı. Tüm dünyanın uydulardan çekilmiş fotoğraflarla görüldüğü Google Earth’te, gezgin özelliği daha interaktif bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Şimdi bu özelliği genişletecek olan Google Earth’te, kullanıcılar gezdikleri yerlerde kendi hikayelerini oluşturabilecekler.

Gezginler veya araştırmacılar, gittikleri yerlerden çektikleri fotoğrafları gezgin özelliği sayesinde uygulamaya yükleyebilecek. Daha sonra Google Earth’te dijital bir gezinti yapmak isteyen kullanıcı bu fotoğraflardan oluşan slaytlar ve sunumlara bakabilecek. Fiziksel ve dijital gezinti yapmak isteyen kullanıcılar, ortak beri deneyim yaşayacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>